Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ventilasjon

Heidi Nilsen, viseadministrerende direktør i Helse Møre og Romsdal og leder av prosjektstyret for SNR, og Leif Øie, divisjonsdirektør entreprise i GK signerer kontrakt.

Sjukehuset Nordmøre og Romsdal skal levere et framtidsrettet og moderne spesialisthelsetjenestetilbud for befolkningen i regionen.

GK fikk ny stor sykehuskontrakt

GK signerte i dag kontrakt på 160 millioner kroner på prosjektering og installasjon av ventilasjonsanlegg på det nye sykehuset Nordmøre og Romsdal (SNR).
Markedssjef Jon Dehli, og Solveig Brække, PIM- og webansvarlig hos Flexit AS.
Annonsørinnhold
Solveig Brække, PIM- og webansvarlig hos Flexit:

– feed® PIM matcher alle våre behov rundt produktdata!

– Løsningen feed® PIM fra iSYS kan integreres mot databaser som NOBB- og Efobasen i Norge og Finfo og SEG i Sverige. Det oppfyller alle våre behov rundt produktdata, og gjorde valget om å bytte system og leverandør enkelt, forteller Solveig Brække, PIM- og webansvarlig hos Flexit. 

VVSforum
Sandesundsveien 2
Tlf: +4748068283