- Messen gikk langt over vår forventning . Dette var interessant og lærerikt, og vi fikk anledning til å møte kundene ”fjes til fjes” noe ellers bare rørleggerne har gleden av, sier daglig leder Gunnar Ludvigsen. .
- Men i all hovedsak må man kunne si at innholdet på standen, slik det var satt sammen som utgjorde vår suksess på vår første messeopptreden. Vi vil derfor benytte anledningen til å takke alle leverandørene som bidro med sitt, slik at dette ble presentert på en smakfull måte påpeker Ludvigsen
Han tlføyer i ren begeistring at dette er noe andre NRL bedrifter også bør gjøre for å fremme bransjen som helhet.



![BD Sentrert blå (3)-1[1]](https://img1.custompublish.com/getfile.php/5482895.2971.uszzjb7la7aput/0x70/6500177_5482895.jpg)