Knut Olav Brendøymoen fra EPTEC Energi AS og Peik Næsje fra Norild AS fastslår begge at satsningen i Trondheim er viktig for å kunne sikre tung lokal tilstedeværelse, god faglig kompetanse og rask respons. En felles satsning gjør også at avdelingen får flere ben å stå på samtidig som vi har en fellesnevner i god kuldekompetanse.
Norild har 60 års erfaring med kuldemøbler og maskineri til dagligvarehandelen i Norge og er således en erfaren bransjeaktør. EPTEC har 30 års erfaring som kulde- og varmepumpe entreprenør, og virksomheten har tradisjonelt vært rettet mot bygg/anlegg- og prosessindustri. EPTEC-Norild AS representerer en solid og viktig satsning i Midt-Norge.


![BD Sentrert blå (3)-1[1]](https://img1.custompublish.com/getfile.php/5482895.2971.uszzjb7la7aput/0x70/6500448_5482895.jpg)
