Bjørn Tore Nordeide er ny som distriktssjef for fylkene Vestfold, Buskerud, Telemark, Møre og Romsdal. Han har jobbet 4 år i vår tekniske avdeling, og de siste 2 årene på innesalg. Han har meget god kunnskap om våre ventilasjonsprodukter og styringssystemer.
Mathias Gruvborg begynte 1.april i år som inneselger for avdelingen. De siste 3 årene har han jobbet som automatiker, men har tidligere jobbet 6 år i Flexit i vår tekniske avdeling og har god kjennskap til våre produkter. Hans primære oppgaver vil være teknisk support og salg, utarbeidelse av tilbud, ordrebehandling og oppfølging.
Lennart Göransson begynte 1. juni i år som inneselger for avdelingen. Han har før dette jobbet i 10,5 år i vår tekniske avdeling. Hans primære oppgaver vil være teknisk support og salg, utarbeidelse av tilbud, ordrebehandling og oppfølging.
Nyansatte i FLEXIT avdeling VVS Norge
Som ett ledd i å øke kontaktpersoners tilgjengelighet, mer personlige besøk og økt opplæring har Flexit styrket både utesalg og innesalg innenfor forretningsområdet VVS Norge.
					
					Denne artikkelen er over 8 år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.
					
					
					
					
						- Det er en superenkel løsning å jobbe med:
							
									


![Heidenreich Logo[1]](https://img1.custompublish.com/getfile.php/5110520.2971.squulbbubjsqim/0x70/6495874_5110520.jpg)