Gode besøkstall
11.11.08: Årets VVS-dager ble en stor suksess. Det er ikke noe nytt, men det virket som om stemningen i år var ekstra god. Det er åpenbart at det å arrangere VVS-dagene sammen med Kommunalteknikk og FDV var en suksess, for i år var det hele 16 600 (cirka) mennesker innom.
VVS-dagene hadde 258 utstillere, FDV 71 og Kommunalteknikk 139.
Her er noen glimt fra messen:
Belimo
Rhona McAdam og administrerende direktør Johan O. Brevik på stand for Belimo. Kameleonen symboliserer at Belimo tilpasser seg kundenes behov like effektiv som kameleonen tilpasser seg omgivelsene.
Interfil
Ole Erik Helø og Tormod Sperstad på stand for Interfil, Norges ledende filterprodusent.
MEST LEST PÅ VVSFORUM
Alpha-InnoTec Norge AS
Alpha-InnoTec har store ambisjoner for sine varmepumper på det norske markedet.
Probata
Per Henriksen er alltid hjertelig til stede.
Flexit
Flexit er på krigsstien og inviterte til skytekonkurranse.
OSO Hotwater
OSOs stand var litt mindre enn ved enkelte tidligere messer, men som vanlig blant de beste når det gjelder form og farge.
YIT
YIT er Norges største tekniske entreprenør. På stand traff vi markedsdirektør Anders Bredesen og administrerende direktør Arne Malonæs.