swegon-har-ansatt-hele-fem-nye-medarbeidere-2

Swegon har ansatt hele fem nye medarbeidere

Swegon har ansatt hele fem nye medarbeidere i løpet av de siste månedene.Stillingene er spredt mellom Oslo og Trondheim.

Morten Haugen (29), er ansatt som selger av kanal- og montasjeprodukter i Oslo. Haugen har lang erfaring innen ventilasjonsbransjen og kommer fra Stillesby Ventilasjon Service AS, hvor har var avdelingsleder.

Long Vo (32), er ansatt som servicetekniker i Oslo. Vo har elektro- og automasjonsbakgrunn og vil hovedsakelig arbeide med WISE og systemer for behovsstyrt ventilasjon.

Leif Helge Valaas (31), er ansatt som salgsansvarlig for inneklimaprodukter i Trondheim. Valaas er utdannet VVS-ingeniør og kommer fra Teknisk Ventilasjon AS, hvor han var ansatt som prosjektleder.

Daniel Olsen (21), er ansatt på teknisk support for Swegons BlueBox-sortiment - kjølemaskiner og varmepumper i Oslo. Olsen er utdannet kuldeteknikker og kommer fra Novema Kulde AS.

Morten Olsen (28), er ansatt som salgsansvarlig for BlueBox-sortimentet - kjølemaskiner og varmepumper i Trondheim. Olsen er utdannet kuldeteknikker og kommer fra Polar Kuldeservice, hvor han jobbet som tekniker og montør.

Powered by Labrador CMS